تبلیغات
(طرفداران وان دایرکشن)One Direction Fans - آیا لیـام پین از وان دایرکشن میخواهد برود؟
"WE LOVE ONE DIRECTION 4 EVER"
تاریخ : یکشنبه 1 مرداد 1391
اونایی که مینویسند : Hooman ( مدیر و نویسنده )
پسران One Direction مقدار بزرگی از موفقیت های خود را در آمریکا و خارج از آن بدست آورده اند.ما در گذشته آنرا با گروه های دیگر دیدیم.موفقیت فقط این نیست که به اندازه ی کافی بعضی اعضا را از رفتن آنها منصرف کنید.
این واقعیت است که همه ی اعضای وان دایرکشن برای X-FACTOR  بریتانیا به عنوان هنرمند انفرادی تست صدا انجام دادند و اینکه آنها بدون هیچ غروری به راه خود ادامه دادند.
عضو 1D لیـام پین, به تازگی از او در مصاحبه ای پرسیدند : " آیا تا کنون به انجام یک کار و حرفه ی انفرادی فکر کرده ای؟ "
لیـام پاسخ داد : " واقعا نه, من فکر میکنم آن بیش از حد خسته کننده باشد.من نمیدانم جاستین بیبر چگونه آنرا انجام داد" ( من میدونم ؛ مامانش 4 تا ویدئو ازش گذاست توی یوتیوب بعدش یه بچه مایه دار به اسم اسکوتر اونو دید و معروفش کرد وگرنه جاستین هیچ وقت توی برنامه هایی مثل " امریکن ایدل " و یا " اکس فکتور " شرکت نکرد و مثل پسرای ما تست صدا انجام نداد )
لیام ادامه داد : " من دوست دارم اطراف پسرها باشم من از افراد دیگر کمپانی ها لذت میبرم و لذت این خیلی بیشتر از لذت گروه بر روی صحنه است. "
حالا شما میتوانید با خیال راحت نفس بکشید ( یعنی لیـام گروه رو دوست داره )
البته این به تنهایی و یا هر چیزی خارج از صحنه ی نمایش است ؛ اما ما حدس میزنیم که او نمیتواند تجربه ای مشابه آن رفاقت و صمیمیت را داشته باشد اگر او در یک گروه بود.
لیـام در ادامه ی حرفهایش گفت :
"کار زیادی در این هنر است که اگر آنرا بر روی خودم انجام داده بودم نمیدانستم چه کاری انجام دهم.من بسیار کسل و خسته میشوم."
شنیده ها حاکی از این است که واقعا پسرها  به شکل زیبایی به هم نزدیک هستند...اگرچه ما امیدواریم آنها حرفه ی خواننده گی خود را به عنوان مسیر اصلی شغلی خود انتخاب کنند نه بازیگوشی !
حدس میزنم ضرری ندارد که برخی مواقع, وقتی از آن جلسات خسته کننده و زمان به زمان می آیید از آن لذت ببرید.
تنها زمان خواهد گفت که وان دیرکـشن آزمون قطعی و نهایی خود را خواهد گذراند, بنابراین در حال حاضر شما هواداران میتوانید از آن لذت ببرید.

منبع : خبرگذاری Perez ؛ ترجمه شده توسط : HoOman ( مدیر و نویسنده )

موضوعات مرتبط: اخبار روز ,
برچسب‌ها: آیا لیـام پین از وان دایرکشن میخواهد برود؟ , آیا لیام پین از وان دایرکشن میخواهد برود , اخبار وان دایرکشن , اخبار جدید وان دایرکشن , وان دایرکشن ,
آخرین مطالب
   
وبلاگکد ماوس

تصویر ثابت

ابزار وبمستر