تبلیغات
(طرفداران وان دایرکشن)One Direction Fans - دانلود فیلم iCarly با بازی One Direction
"WE LOVE ONE DIRECTION 4 EVER"
تاریخ : سه شنبه 3 مرداد 1391
اونایی که مینویسند : Hooman ( مدیر و نویسنده )
دانلود فیلم iCarly با بازی One Direction

توضیح : در این قسمت از فیلم iCarly اعضای One Direction بازی کرده اند که شامل دو قسمت می باشد.

توضیح درباره ی فیلم : آی کارلی (iCarly) یک سریال کودک و نوجوان آمریکایی است که بر روی دختری به نام کارلی شِی تمرکز دارد.که این دختر یک نمایش اینترنتی به نام آی کارلی همراه با بهترین دوستانش به نام سم و فردی راه اندازی می‌کند. در این سریال ماریاندا کازگرو در نقش کارلی، جنت مک کوردی در نقش سم، نیتین کرس در نقش فردی، جری ترینور در نقش اسپنسر و نوآ مانک در نقش گیبی نقش آفرینی می‌کنند و این سریال ساخته دن اشنایدر است که تهیه کننده اختصصاصی این سریال نیز هست. این سریال در شبکه نیکلودین در هالیوود کالیفرنیا پذریفته شد که نخستین بار این سریال در شبکه نیکلودین روز 8 سپتامبر 2007 پخش شد.

نحوه ی دانلود : پس از کلیک بر روی لینک و باز شدن صفحه ، بر روی گزینه ی Free Download کلیک کنید ؛ سپس، بر روی Create Download Link کلیک کنید و چند لحظه منتظر باشید تا لینک شما حاضر گردد ؛ پس از آن بر روی لینک بوجود آمده کلیک کنید.

( درخواست از یاس ؛ یاس عزیز درخواستت انجام شد )

حجم فایل قسمت اول : 41 مگابایت ، حجم فایل قسمت دوم : 42 مگابایت ( مجموعا 83 مگابایت )

پسورد فایل ( باحروف کوچک تایپ کنید ) : www.onedirection.mihanblog.com

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم
عکسهای بیشتر مربوط به این قسمت در " ادامه مطلب "برچسب‌ها: دانلود فیلم iCarly با بازی One Direction , one direction icarly , دانلود one direction icarly , فیلم icarly one direction , فیلم وان دایرکشن , فیلم ای کارلی وان دایرکشن ,
آخرین مطالب
   
وبلاگکد ماوس

تصویر ثابت

ابزار وبمستر