تبلیغات
(طرفداران وان دایرکشن)One Direction Fans - تاتوهای Zayn Malik و معنی آنها+عکس و دانلود ویدئو این تاتوها
"WE LOVE ONE DIRECTION 4 EVER"
تاریخ : دوشنبه 26 تیر 1391
اونایی که مینویسند : Hooman ( مدیر و نویسنده )
شاید پیش اومده باشه که تاتوهای Zayn رو دیده باشین و پیش خودتون بگید که این تاتوها چه معنی دارند؟؟؟خب منم این پست رو زدم که جواب همین سوالتونو بدم دیگه !!( تک تک این توضیحات به همراه عکس می باشد, پس برای دیدن عکسها صبور باشید تا تصاویر کاملا " لـود " شوند )

پس برای دیدن بقیه ی این تـاتـوهـا و اینکه بدونید چه معنی دارند " ادامه مطلب " رو از دست نـده

برای دید
ن بقیه ی این تـاتـوهـا و اینکه بدونید چه معنی دارند " ادامه مطلب " رو از دست نـده تاتوی شماره 1 : نماد Yin Yang بر روی مچ دست.
این
احتمالا اولین خال کوبی زین ملک است، نماد یین یانگ به معنی و نشان دهنده درک چین باستان که چگونه همه چیز کار میکند.دایره بیرونی نشان دهنده "همه چیز در حالی که شکل سیاه و سفید در داخل دایره نشان دهنده تعامل دو انرژی، به نام "یین" (سیاه و سفید) و "یانگ" (سفید)، که باعث می شود همه چیز اتفاق بیافتد.
تاتوی شماره 2 : تصویر انگشتان ضربدر خورده بر روی ساعد.
در مصاحبه های مختلف، زین گفته که این خالکوبی به معنای یک نماد خوش شانسی است.
تاتوی شماره 3 : نام پدر بزرگش " والتر " بر روی قفسه سینه.
خالکوبی سوم زین , تاتو ی عربی "والتر" است؛ "والتر" در واقع نام پدربزرگ زین است.

تاتوی شماره 4 : تصویر یک " کارت بازی " است.
محل این تاتو روی معده زین است! این خالکوبی تصویر یک تاج با پاراگراف حروف ZM در آن است.(بنظر میرسه ZM همون اسم و فامیلش باشه ! Zayn Malik )تاتوی شماره 5 : نماد قلب است ( قبل از اینکه این نماد رو بذاره یک نماد به معنی خوش شانسی به زبان چینی گذاشته بود )
این تاتو به معنی " خوش شانس " بدنیا آمدن است ؛ اما بعد ، زین آنرا با نماد قلب پوشش داد.تاتوی شماره 6 : تصویر یک سرخس نقره بر روی گردن.
این نشانه در " زلاند نو " نشانه ی خوش شانسی است.تاتوی شماره 7 : یک کتیبه در ترقوه سمت چپ.
درباره این خالکوبی جدید زین توییت کرد که این کتیبه به معنی " به درستی شما کی هستید " است ( یعنی این معنی رو میده ) او توییت کرد : " برای همه این یه سواله که این تاتو چه معنی میده,این تاتو میگه : به درستی شما کی هستید "تاتوی شماره 8 : تصویر یک میکروفون بر روی بازو.
این جدیدترین تاتوی زین است.او تصویر یک میکروفون را بر روی بازوی خود در لس آنجلس در تاریخ 17 ژوئن 2012  تـاتـو کرد.

و در نهایت دانلود ویدئوی این تاتو ها که در واقع همین تصاویر بصورت ویدئو است.
حجم فایل : 17.75 مگابایت . پسورد فایل ( با حروف کوچک وارد کنید ) : www.onedirection.mihanblog.com

Download


امیدوارم خوشتون اومده باشه ؛ لازم به ذکر است که بگم مـن این مطالب رو خودم از سایت های معتبرخارجی ترجمه کردم و در اختیارتون گذاشتم و این وبلاگ اولین وبلاگی است که در این مورد مطلب گذاشته , توی هیچ سایت فارسی دیگه در مورد این تـاتـوهـا توضیحی ندادن راستی کپی کردن فقط با ذکر منبع مجاز است.برچسب‌ها: تاتوی زین , تاتوی Zayn , تاتوی Zayn Malik , معنی تاتوی زین , معنی تاتوی Zayn , معنی تاتوهای Zayn Malik , معنی تاتوهای زین ,
آخرین مطالب
   
وبلاگکد ماوس

تصویر ثابت

ابزار وبمستر