تبلیغات
(طرفداران وان دایرکشن)One Direction Fans - مطالب هفته اول خرداد 1391
"WE LOVE ONE DIRECTION 4 EVER"
تاریخ : یکشنبه 7 خرداد 1391
اونایی که مینویسند : sara
دانلود آلبوم "UP ALL NIGHT"
از وان دیرکشن
از دستش ندید...دانلود در ادامه مطلب

مراجعه به ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: موزیک ها ,
تاریخ : یکشنبه 7 خرداد 1391
اونایی که مینویسند : sara
وان دیرکشن یا یک جهت (به انگلیسی: One Direction) یک گروه پسرانه انگلستانی - ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. اعضای اصلی گروه عبارتند از نایل هوران، زین ملک، لیام پین، هری استایلز و لوییس تاملینسون. آنها با انتشار آلبوم "Up All Night" در نوامبر سال ۲۰۱۱ به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت.

پرونده:One Direction 2012.jpg

گروه وان دایرکشن بر روی صحنه در سال ۲۰۱۲ در سیدنی. از راست به چپ: نایل هوران، زین ملک، لیام پین، هری استایلز، لوییس تاملینسون


شروع کار:

در سال ۲۰۱۰، کل اعضای این گروه در مسابقه بریتانیایی "اکس فکتور" به صورت تک نفره شرکت کردند. آنها توسط نیکل شرزینگر تبدیل به گروه شدند

اعضا:

نایل هوران

نایل جیمز هوران (متولد شده در ۱۳ سپتامبر سال ۱۹۹۳ در مولینگار، ایرلند). مادر وی مارا و پدرش بابی هوران نام دارند. او یک برادر بزرگتر به اسم گرگ دارد. وقتی پنج سالش بود پدر و مادرش از هم جدا می‌شوند. او گیتار را در دوران خردسالی شروع کرد. او در یک مصاحبه گفت که بهترین هدیه کریسمس او گیتارش بوده‌است. هوران در هفتمین فصل از مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد.

زین ملک

زین جواد ملک (متولد شده در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۹۳). او در بردفورد واقع در انگلستان زندگی می‌کند. او دارای مادر انگلیسی به اسم تریسیا و پدر پاکستانی به اسم یاسر است. وی سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. ملک در هفتمین فصل از مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد. او ۴ خالکوبی در بدن خود دارد.او در حال حاظر با پری ادواردز یکی از اعضای گروه دخترانه لیتل میکس، رابطه دارد.

لیام پین

لیام جیمز پین (متولد شده در ۲۹ آگست سال ۱۹۹۳). او در ولورهمپتون، انگلستان زندگی می‌کند. پدر او جف و مادرش کارن پین هستند. او دو خواهر بزرگتر از خود به اسم روف و نیکولا دارد. در چهار سالگی یکی از کلیه‌های او به دلیل زخمی و ناکارآمده شدن برداشته شد. او زمانی که ۱۴ سالش بود در فصل پنجم "اکس فکتور" شرکت کرد اما توسط سایمون کاول از مسابقه رفت. در فصل هفتم این مسابقه، پین شانس خود را دوباره امتحان کرد و از تمامی داورهای مسابقه جواب مثبت گرفت. او درباره کلیه‌اش گفت "باید در خوردن نوشیدنی‌ها دقت کنم. حتی آب و باید خودم را تا جایی که می‌توانم سالم نگه دارم". پین درحال حاضر با دنیل پیزر (رقصنده) رابطه دارد.

هری استایلز

هری ادوارد استایلز (متولد شده در ۱ فوریه سال ۱۹۹۴ در اوشام). مادر وی آن و پدرش دس استایلز نام دارند. او یک خواهر بزرگتر از خود به اسم جما دارد. وقتی هفت سالش بود مادر و پدرش از هم جدا شدند. اما چندی بعد مادر وی با رابین تویست ازدواج کرد. از دوران کودکی به خوانندگی علاقه داشت. او رهبر گروه "اسکیمو سفید" بود. استایلز در هفتمین فصل مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد.

لوییس تاملینسون

لوییس ویلیام تاملینسون (متولد شده در ۲۴ دسامبر سال ۱۹۹۱). او در دنکاستر، جنوب یورکشایر، انگلستان زندگی می‌کند. مادر او جوانا و پدرش مارک تاملینسون نام دارند. او ۴ خواهر کوچک تر از خود به نام‌های شارلوت، فلیسیت و دوقلوها دیسی و فیبی دارد. خانواده وی در سال ۲۰۱۱ از هم جدا شدند. تاملینسون در هفتمین فصل مسابقه‌های "اکس فکتور" شرکت کرد. او بزرگترین عضو گروه‌است. درحال حاضر او با مدل هالیستر، الینور کالدر رابطه دارد.

آلبوم‌ها:

UP All Night 2011


در ادامه مطلب=>بیواگرافی انگلیسی
مراجعه به ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: بیوگرافی ,
آخرین مطالب
   
وبلاگکد ماوس

تصویر ثابت

ابزار وبمستر